O nas

Usługi księgowe świadczymy nieprzerwalnie od 2000 roku. Swoją ofertę kierujemy zarówno do spółek prawa handlowego, jak i spółek cywilnych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa, jak również osoby fizyczne o różnym profilu działalności.

Skontaktuj się

Rzetelne biuro rachunkowe

Posiadamy Certyfikat C.I.K. dla Rzetelnych Biur Rachunkowych będący gwarancją świadczenia usług księgowych na najwyższym poziomie.
Działamy na podstawie Licencji Ministra Finansów nr 17587/2000 oraz posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.
Nasz klient może być pewien, że jego księgowość będzie prowadzona
zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, rzetelnie, z zachowaniem zasad należytej staranności. Zapraszamy wszystkie podmioty chcące skorzystać z profesjonalnych usług księgowych.

Świadczymy usługi w zakresie

Księgowości
Dla wszystkich rodzajów spółek i podstawowych rodzajów działalności gospodarczych.
Obsługi kadr i płac
Dla wszystkich rodzajów spółek i podstawowych rodzajów działalności gospodarczych.
raporty
Sporządzanie na potrzeby zarządzania finansami, płynnością, optymalizacji kosztów.
Obsługa finansowa
Pomoc przy założeniu firmy, opracowanie instrukcji obiegu dokumentów, a także wiele innych.

Jesteśmy Członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

Poznaj nasz zespół

Iwona Wietecka

Założycielka RAVEN TAX – miejsca, w którym każdy klient, bez względu na swój profil znajdzie wsparcie w prowadzeniu własnego biznesu.  Swoje długoletnie doświadczenie zawodowe zdobywała pracując dla tak znanych przedsiębiorstw jak Dom Development, Polnord czy ENEA, co stworzyło solidny filar pod budowę własnej firmy. Wyższe wykształcenie w dziedzinie finansów i księgowości, Licencja Ministra Finansów oraz regularne uczestnictwo w specjalistycznych kursach i szkoleniach pozwalają jej nie tylko wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie, ale i z powodzeniem łączyć księgowość z elementami zarządzania finansami różnego typu spółek.

Prywatnie mama dwójki dzieci i właścicielka kota, pasjonatka dobrej kuchni, ogrodnictwa i nordic walking. Ceni sobie lojalność oraz czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi.

Skontaktuj się

Luiza Merta

Z RAVEN TAX związała się zawodowo w 2017 roku i jak twierdzi, był to „strzał w dziesiątkę”. Praca pełna wyzwań, współpraca z klientami z różnych branż oraz urzędami pozwala jej na co dzień wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie. Posiada wyższe wykształcenie oraz certyfikat głównego księgowego.

W 2017 roku ukończyła kurs dyplomowanego księgowego w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. W pracy kładzie szczególny nacisk na utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz profesjonalne, indywidualne podejście do każdej sprawy. Wolny czas spędza aktywnie z rodziną i przyjaciółmi. Uwielbia wędrówki piesze i rowerowe.

Skontaktuj się

Ewa Pytkowska

W RAVEN TAX rozpoczęła swoją przygodę z księgowością. Dzięki przyjaznemu i pomocnemu zespołowi, który wprowadził ją w tajniki zawodu postanowiła rozwijać się dalej w tej dziedzinie m. in. poprzez  specjalistyczne kursy w Stowarzyszeniu Księgowych.

W każdej sytuacji stara się dostrzec jakiś pozytyw, zarówno w pracy jak i poza nią. Swój wolny czas lubi spędzać aktywnie - sport i podróże są dla niej najlepszą formą wypoczynku i odskocznią od codzienności.

Joanna Głowacka

Magister ekonomii. Swoją przygodę z podatkami zaczęła już w szkole średniej, uzyskując dyplom zawodowy z wynikiem celującym. Z księgowością zawodowo związana od ponad jedenastu lat. Specjalizuje się w księgowości małych i średnich firm.

Prowadząc obsługę podatkową podmiotów różnych branż, takich jak: budowlana, prawnicza, gastronomiczna, reklamowa, informatyczna, handlowa czy wolne zawody, zdobyła szerokie doświadczenie w zakresie zagadnień i problemów podatku VAT, dochodowego oraz rachunkowości. Chętnie podejmuje nowe wyzwania. W wolnej chwili lubi czytać książki, zwiedzać Polskę oraz spędzać czas z rodziną.